Kupimy grunty. Dowiedz się więcej

Dzikich Plaż

Osiedle Warszewo

Aktualna inwestycja

Inwestycja Dzikich Plaż

Osiedle przy ul. Dzikich Plaż na Szczecińskim Warszewie to kameralne osiedle tworzące wspólnotę 10 domów, każdy o powierzchni 146 metrów kwadratowych.

Nowoczesna forma architektoniczna została zaprojektowana by sprostać surowym wymaganiom zarówno pod względem przestronności jak i szeroko pojętej izolacyjności akustycznej oraz cieplnej. Wszechstronność zastosowanych rozwiązań na wesół z oryginalną bryłą i kolorystyką czynią nasze domy nie tylko atrakcyjnymi wizualnie ale przede wszystkim funkcjonalnymi co ma bezpośrednie przełożenie na wygodę mieszkańców oraz możliwość personalizacji układu pomieszczeń. Duże i przestrzenne ogrody, dwa miejsca parkingowe przynależne do każdego domu w tym jedno w garażu, zapewnią poczucie prywatności i komfortu.

blank

Dlaczego warto

Wyjątkowa lokalizacja

6 kilometrów do centrum

blank

10 przestronnych domów

w luźnej zabudowie

blank

Sąsiedztwo Puszczy

Bogactwo natury na wyciągnięcie ręki

blank

Wygoda

Pełna infrastruktura miejska w najbliższym sąsiedztwie

blank
blank

Lokalizacja to nasza największa przewaga

Osiedle usytuowane jest w jednym z najwyższych punktów Wgórz Warszewskich (ok.116 m n.p.m) na piaszczystych podłożach co niewątpliwie jest wyjątkiem i dużą zaletą.

Prywatna droga dojazdowa uzbrojona w sieci miejskie, luźna zabudowa jednorodzinna sąsiednich działek, plan zagospodarowania zakazujący zwartej zabudowy,bezpośrednia bliskość Puszczy Wkrzańskiej oraz znikomy ruch pojazdów czynią z osiedla enklawę ciszy i spokoju.

Bliskość komunikacji miejskiej oraz ważniejszych alteri drogowych z możliwymi kilkoma dogodnymi wariantami dojazdu do centrum wychodzą naprzeciw potrzebie częstego i szybkiego komunikowania się z miastem. Ponadto niewielka odległość infrastruktury handlowo-usługowej, szkół oraz zagospodarowania rekreacyjno-rozrywkowego pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb na miejscu.

Lokalizacja

Dzikich Plaż Warszewo

Galeria

  • Pokaż więcej

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania

Zapraszamy do kontaktu

Karty lokali

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania

Zapraszamy do kontaktu

DBD Invest deweloper nieruchomości

Dążymy do wykreowania przestrzeni przyjaznej.

blank
blank